RU PL EN
NCISNCISNCIS

Kiedy i gdzie?

Zawody odbędą się w środę 14 listopada 2018 r. w auli Centrum Dydaktyki AGH, bud.U2, ul. Reymonta 7, Kraków.

Oficjalne rozpoczęcie odbędzie się o godz. 9:00, po którym bezpośrednio rozpocznie się część indywidualna, która potrwa 4 godziny. Część drużynowa natomiast rozpocznie się po przerwie o godz. 15:00 i potrwa do godz. 17:00.

Ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów odbędzie się w czwartek 15 listopada o godz. 8:00.

Zadania konkursowe wybrane są z następujących dziedzin: analiza matematyczna (z topologią i teorią mnogości), równania funkcyjne (w tym równania różniczkowe), algebra i kombinatoryka, geometria i algebra liniowa, rachunek prawdopodobieństwa (przykładowe zadania z innych konkursów matematycznych). Propozycje zadań prosimy o przesyłanie pocztą elektroniczną na adres ncisc2017@agh.edu.pl.

Oficjalnym językiem konkursu jest język angielski.

Jak się zapisać?

Konkurs jest otwarty dla wszystkich studentów do 3 roku studiów doktoranckich włącznie. Zawodnicy i drużyny przyjeżdżają pod opieką pracownika macierzystej uczelni (opiekun staje się członkiem nadzwyczajnym Jury).

Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie uczestników i opiekuna poprzez formularz zgłoszeniowy. Rejestracja drogą internetową zostanie otwarta 17 września.

Wszyscy uczestnicy zwolnieni są z opłaty za uczestnictwo. Organizator natomiast nie pokrywa uczestnikom kosztów podróży i pobytu w Krakowie.

W razie pytań proszę kontaktować się bezpośrednio z organizatorami.

Uczestnicy mogą skorzystać z noclegów w Hotelu Studenckim AGH "Olimp"

Gdzie mieszkać?

Organizatorzy nie zapewniają uczestnikom noclegów, ani wyżywienia. Można skorzystać z hosteli studenckich AGH.